A stresszmentes és érdekfeszítő előadás titkai -workshop

Az egyedi tartalmi felépítésű, gyakorlatközpontú tréning - túl azon, hogy kiragad a megszokott életedből - felszítja az önmagad iránti kíváncsiságot és felfedezőkedvet, valamint az önmagaddal kapcsolatos „hangos rácsodálkozás” képességét is.

A fejlesztés eredményeként:

• olyan eszköztárral fogsz rendelkezni, amely a legkülönfélébb nyilvános beszélői/előadói helyzetekben - egyetemi előadások, konferenciák, meetupok, podcast-beszélgetések, többfős tárgyalások során - segít majd téged, hogy átütő erővel, meggyőzően és emlékezetesen képviselj értékeket és eredményeket

Milyen módszerekkel dolgozunk?

• Példák ultrarövid elemzése
  • A szöveg hatásosságának és a fő üzenet megérkezésének ellenőrzése - laboratóriumi körülmények között
  • Szituációs és szimulációs feladatok - drámapedagógiai elemekkel, önelemzéssel; „meztelen” megszólalás
  • Tanácsadói- és csapatértékelés

Az workshopot tartja:

Győrffy Kinga,

retorikai-storytelling tanácsadó és tréner, egyetemi oktató és kutató

Az elmúlt tizenhét évben több száz felső- és középvezető, vezető szakember, startupper, értékesítő, kutató és oktató retorikai-storytelling fejlesztésében, illetve felkészítésében vett részt - Európa-szerte, a legkülönfélébb iparágakban és szakterületeken.

Tanrendi adatok

A workshop időpontja:

2024.04.25. (csütörtök) 9:00-15:00

A workshop helyszíne:

EHÖK tárgyaló, Z épület

• A cél és a kiváltandó végső érzés megfogalmazása
  • A felejthetetlen, magával ragadó előadás és előadó ismérvei
  • Hogyan kérdezz, és hallgass úgy, hogy történetet hívj elő a másik emberből? Miért tilos a storytellingben a „miért” kezdetű kérdés?
  • A lámpaláz kezelése
  • A felejthetetlen, magával ragadó prezentációs-szemléltető eszközök
  • A váratlan, nehéz helyzetek típusai és kezelési módjai
  • A veszélyes kérdések típusai.
  • A mondanivaló megformálása
  • Az 5 másodperces taktikai szünet bátor kitartása - a közbevágás kockáztatásával; hogyan kezeld?

Egy tréning/workshop piaci ára 80-100 000 forint között mozog, azonban a Karrier Iroda által szervezett tréningek/workshopok a PTE hallgatói és frissdiplomásai számára térítésmentesek.

Beihammer Boglárka

Email: beihammer.boglarka@pte.hu

ARCHÍV PROGRAM
A jelentkezéshez kérjük, lépjen be az oldalra!