„Közted és köztem” Kommunikációs és konfliktuskezelési tréning

Workshop időpontja: 2023. október 6. (péntek), 09:00-17:00

Helyszín: PTE KTK - B/432-es Hatchery (keltető) terem

Cím: 7622 Pécs, Rákóczi út 80.

Közted és köztem ott a tér. Néha feszültséggel, olykor hallgatással, máskor beszéddel van teli. Ott vannak szándékaim, érzelmeim és ott vannak a másiké is. Van hogy egyezőek, van hogy különböznek. Valamit kezdek velük. Valamit kezd velük. Szeretném, ha eredményes volnék, szeretném jól megélni. Szeretném, ha ő is jól élné meg. Nehéz.

Mindannyiunk alapélménye az a közeg (interperszonális tér), amelyben életünk zajlik. Mindennapi élményünk és egy tudomány (szociálpszichológia) tárgya az is, ahogyan e társas közeg résztvevői befolyásolják egymást. Szereplőként lehetünk áldozatai, tudatos alakítói, nyertesei vagy vesztesei e helyzeteknek.  Megérthetjük, alakíthatjuk, elfogadhatjuk őket. Hatékonyságunk záloga tudásunk és tapasztalataink. Ezeket bátrabban lehet olyan védett terekben bővíteni, mint ez a tréning.

A tréninget Dr. Titkos Csaba tartja.

Közgazdász, szociológus, tréner, pszichodráma vezető, terapeuta, coach, szervezetfejlesztő

Az egy napos tréning témái:

• tréning műhely kialakítása
  • paradigmáink
  • kommunikációs filtereink
  • konfliktuskezelési repertoár
  • konfliktuskezelési diagnosztika
  • hatékony konfliktuskezelés

Módszerek:

• gyakorlatok
  • tesztek
  • oktatófilm
  • elmélet

Jelentkezési információ

Tudnivalók a jelentkezéshez
  • Kérjük, jelentkezéskor vedd figyelembe, megfelelő-e a workshop időpontja és csak akkor jelentkezz, ha jelen tudsz lenni rajta elejétől a végéig!
  • Órai hiányzás esetén tudunk igazolást adni.
  • Olyan email címet adj meg, amit rendszeresen ellenőrzöl, munkatársunktól ugyanis email-es visszajelzést fogsz kapni a jelentkezésedről. Kérjük, egy válasz e-maillel jelezd majd, biztosan számíthatunk-e Rád a workshopon.
  • Amennyiben valami közbejön, és mégsem tudsz részt venni, arra kérünk, azt legkésőbb 36 órával a workshop kezdete előtt jelezd valamelyik elérhetőségünkön.

Egy tréning/workshop piaci ára 20-50 000 forint között mozog, azonban a Karrier Iroda által szervezett tréningek/workshopok a PTE hallgatói és frissdiplomásai számára térítésmentesek.

Bővebb információ:

Nagy Bettina

Email: nagy.bettina.gizella@pte.hu

ARCHÍV PROGRAM
A jelentkezéshez kérjük, lépjen be az oldalra!