Szikra, láng, parázs, hamu: gyakorlatok a kiégés megelőzésére - ONLINE előadás

Mi vár rád az előadáson?

A webinárium során bemutatunk olyan megoldásfókuszú gyakorlatokat, kérdéseket, eszközöket, amiket egyénileg jól lehet használni arra, hogy a fókuszt a vágyott jövőre, egy stresszmentesebb életstílusra, érzelmileg kiegyensúlyozottabb mindennapokra tudjuk fordítani.

A saját erőforrások feltérképezése hozzájárulhat a kiégés megelőzéséhez, különösen akkor, ha mindezt prevenciós fókusszal tesszük.

Az előadást tartja:

Szirtesi-Nagy Réka

Tréner, coach, szervezetfejlesztési igazgató és a Megoldásközpontú Egyesület alelnöke. A tréningjein a tapasztalati tanulás elvei érvényesülnek, a résztvevők saját élményeken és reflexión keresztül tanulnak a saját működésükről, viselkedésükről, reakcióikról.

Rendszeresen tart trénerképzést, oktat coachképzésen, valamint szívügye a vállalati tréningek a vezetőképzés, konfliktuskezelés, kommunikáció, változáskezelés, motiváció, visszajelzés témaköreiben.

A megoldásfókuszú szemléletet a tréningekre is beviszi: a résztvevőkre partnerként tekint, sok kérdést és eszközt alkalmaz, amik az egyének és a csoport tanulása szempontjából hasznosak tudnak lenni. Életfilozófiája egybecseng a megoldásfókusz egyik alappillérével: ami működik, abból csináljunk többet – és ez a program során is vezérelv lesz.

Tanrendi adatok

Az előadás időpontja:

2024.10.16. (szerda) 18:00-19:30

Az előadás linkje:

Az előadáshoz tartozó linket e-mailben küldjük ki a beregisztrált felhasználóknak az esemény kezdete előtti napokban.

• A kiégés előjelei és folyamata: hogyan vegyük észre magunkon és másokon a kiégés jeleit?
  • A stressz és a kiégés összefüggései
  • Egyszerű stresszkezelő technikák a mindennapokban
  • 10 kérdés, amit mindenképp tegyünk fel magunknak a kiégés kapcsán
  • Egyéni erőforrások feltérképezése
  • A közösség megtartó ereje

Nyitott és ingyenes előadásaink mindegyikére szeretettel várjuk a PTE leendő, jelenlegi és egykori hallgatóit, munkatársait, valamint minden további kedves érdeklődőt!

Beihammer Boglárka

Email: beihammer.boglarka@pte.hu