Ugrás a tartalomra

Sörnagykövet

Szakmai gyakorlat

Munkáltató

Pécsi Sörfőzde Zrt.

Székhely
7624 Pécs, Alkotmány utca 94.
Telefonszám
+36 70374-1055
Bemutatkozás

A hagyományaira méltán büszke Pécsi Sörfőzde gyökerei egészen 1301-ig nyúlnak vissza, amikor a karsztvízből már sört főztek ezen a helyen. A jelenlegi gyár alapjait 1848-ban tették le, amely azóta is megszakítás nélkül működik. Az 1907-ben bejegyzett Szalon elnevezés volt az első minősített hazai sörmárka; társaságunk ma is kitűnő termékeiről ismert.
Munkatársi gárdánkra a szaktudás, emellett a segítőkész hozzáállás jellemző, ezért úgy gondoljuk, hogy a munkahely vonzereje egyrészt a tradicionális sörgyári környezet, másrészt a családias légkör. Vállalatunk folyamatosan toboroz új tehetségeket.

Leírás

Feladatok

LEGYÉL TE IS SÖRNAGYKÖVET!

Vágj bele egy izgalmas kalandba és fedezd fel a Pécsi Sörfőzde világát a kereskedelem és marketing területén!

Ha bepillantást nyernél egy sikeres sörfőzde mindennapjaiba, és szeretnél tapasztalatot szerezni, tanulni, akkor ez a gyakornoki program neked szól!

Mit fogsz csinálni?

  • Segíteni fogsz a közösségi média kampányokban, és részt veszel a Pécsi Sörfőzde online jelenlétének fenntartásában.
  • Képviselni fogod a Pécsi Sörfőzdét különböző rendezvényeken, kereskedelmi egységekben és online platformokon.
  • Izgalmas host/hostess feladatokat látsz el rendezvényeken, ahol különböző játékokba vonod be a résztvevőket.

Miért érdemes részt venned?

  • Beleláthatsz Magyarország legrégebbi, máig működő sörfőzdéjének kereskedelmi és marketing tevékenységeibe.
  • Változatos feladatok várnak rád.
  • Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz a gyakorlatban és fejlesztheted készségeidet a kereskedelem és a marketing területén.
  • Professzionális csapatban dolgozhatsz, és értékes kapcsolatokat építhetsz az iparágban.
  • Rugalmas munkaidőben, változatos környezetben láthatod el a feladataid.
Elvárások

Folyamatban lévő KTK tanulmányok Marketing szakon.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Változó
Távmunkában végezhető?
Igen
Munkavégzés időtartama
6 hetes szakmai gyakorlat formájában

Jelentkezési határidő

Ha szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni a kereskedelem és marketing területén, jelentkezz most és legyél Te is a Pécsi Sörfőzde Sörnagykövete! Jelentkezésedet a karrier@pecsisor.hu e-mail címre küldheted.