Ugrás a tartalomra

Parkolást Segítő Diákmunkatárs

Álláshirdetés

Munkáltató

Uni Smart Iskolaszövetkezet

Székhely
9200 Mosonmagyaróvár, Gazdász út 10.
Telefonszám
+36 70 594 4874
Bemutatkozás

Az iskolaszövetkezet olyan speciális szabályok alapján működő gazdálkodó szervezet, amely nappali tagozatos diákok részvételével működik, és számukra az időbeosztásukhoz igazodó munkalehetőségek felkutatásával lebonyolításával foglalkozik. Az Uni Smart Iskolaszövetkezet (amely a Menton Csoport tagja) 1997 óta kínál lehetőséget tagjainak és egyben rugalmas foglalkoztatási módot partnerei számára. Legyen szó 1-2 hetes vagy folyamatos feladatról, éttermi vagy gyakornoki programokról, a diákfoglalkoztatás megoldást nyújt a munkaerőhiányra.

Leírás

Feladatok

-étterem előtti parkolóba érkező autósok koordinálása, tájékoztatása;

-pénz kezelése, nyugta kiállítása vendégek részére.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges információk:

- aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges a munkavégzéshez;

- betöltött 18. életév;

- jó kommunikációs készség;

-ápolt megjelenés;

- segítőkész, mosolygós, udvarias személyiség.

Amit kínálunk:

-bruttó 2000 Ft-os órabér;

-szállás lehetőség;

-dolgozói étkezés;

-iskola mellett már hétvégén, vagy szünetekben is lehet munkát vállalni;

-hosszútávú munkalehetőség;

-összetartó, segítőkész, jó kedélyű csapat.

Előnyt jelent

-angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Balatonfüred
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
8
Munkaidő
rugalmas

Bérezés

Br.2000Ft/óra

Jelentkezési határidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és szívesen dolgoznál a csapatban, várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, a mark.nemes@unismart.hu e-mail címen, „fured-parkolo” tárgymegjelöléssel!