Ugrás a tartalomra

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS - DEBRECEN

Álláshirdetés

Munkáltató

Plazmaszolgálat Kft.

Székhely
2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
Telefonszám
06 20/ 430 55 71
Bemutatkozás

A Plazmaszolgálat Kft. a gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen, Magyarországon 2009 óta működtet plazmaferezis állomásokat. Országosan összesen 12 Plazma Ponton várja a plazmaadókat, Budapesten, Szegeden, Győrben, Székesfehérváron, Debrecenben, Kaposváron, Szombathelyen és Sopronban.

A cég anyavállalata a németországi székhelyű Biotest AG, amely nagy múltra tekint vissza plazmafehérje-termékek és biológiai gyógyszerek gyártása terén. A készítményeket elsősorban a klinikai immunológia, a hematológia és az intenzív betegellátás területén alkalmazzák.

Leírás

Feladatok

Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Debreceni csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi asszisztens

(Debrecen)

LEENDŐ FELADATAID:

  • Vérplazma levétele (plazmaferezis elvégzése)
  • A vérplazma levételéhez szükséges gépek kezelése (betanítást követően)
  • Plazmaadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
  • Felmerülő problémák kezelése
Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Kiemelkedő a vénaszúrási tapasztalat
  • Egészségügyi szakképesítés
  • Érvényes működési engedély és MESZK kártya
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Csapatmunkára való képesség, dinamikus munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
  • Szabálykövető és felelősségteljes vagy

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Debrecen
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Munkaidőtől függően
Munkaidő
Teljes munkaidős munkaviszony

Bérezés

Előzetes megbeszélés alapján