Ugrás a tartalomra

Donorvizsgáló - Szombathely, Sopron

Álláshirdetés

Munkáltató

Plazmaszolgálat Kft.

Székhely
2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
Telefonszám
06 20/ 430 55 71
Bemutatkozás

A Plazmaszolgálat Kft. a gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen, Magyarországon 2009 óta működtet plazmaferezis állomásokat. Országosan összesen 12 Plazma Ponton várja a plazmaadókat, Budapesten, Szegeden, Győrben, Székesfehérváron, Debrecenben, Kaposváron, Szombathelyen és Sopronban.

A cég anyavállalata a németországi székhelyű Biotest AG, amely nagy múltra tekint vissza plazmafehérje-termékek és biológiai gyógyszerek gyártása terén. A készítményeket elsősorban a klinikai immunológia, a hematológia és az intenzív betegellátás területén alkalmazzák.

Leírás

Feladatok

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Szombathelyi csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Óradíjas donorvizsgáló

(Szombathely)

LEENDŐ FELADATAID:

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása
Elvárások

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Munkavégzés óradíjas (megbízási vagy vállalkozási) szerződéssel
  • Emelt órabér
  • Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Általános orvosi diploma vagy mentőtiszt végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Szombathelyi Plazma Pont, Soproni Plazma Pont
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Munkaidőtől függően
Munkaidő
Teljes-, vagy részmunkaidő

Bérezés

Előzetes megbeszélés alapján