Ugrás a tartalomra

Donorvizsgáló mentőtiszt (Kaposvár)

Álláshirdetés

Munkáltató

Plazmaszolgálat Kft.

Székhely
2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
Telefonszám
06 20/ 430 55 71
Bemutatkozás

A Plazmaszolgálat Kft. a gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen, Magyarországon 2009 óta működtet plazmaferezis állomásokat. Országosan összesen 12 Plazma Ponton várja a plazmaadókat, Budapesten, Szegeden, Győrben, Székesfehérváron, Debrecenben, Kaposváron, Szombathelyen és Sopronban.

A cég anyavállalata a németországi székhelyű Biotest AG, amely nagy múltra tekint vissza plazmafehérje-termékek és biológiai gyógyszerek gyártása terén. A készítményeket elsősorban a klinikai immunológia, a hematológia és az intenzív betegellátás területén alkalmazzák.

Leírás

Feladatok

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Munkavégzés teljes munkaidőben vagy óradíjas szerződéssel
  • Munkaviszony esetén átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
  • Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

LEENDŐ FELADATAID:

  • Plazmaadók plazmaadásra való alkalmasságának megítélése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során felügyelet biztosítása
Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Mentőtiszt végzettség és érvényes működési engedély
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználó szintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Kaposvár
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Munkaidőtől függően
Munkaidő
Teljes-, vagy részmunkaidő

Bérezés

Előzetes megbeszélés alapján