Ugrás a tartalomra

Szakmai gyakorlat- programozó

Szakmai gyakorlat

Leírás

Feladatok

Szoftverfejlesztés, programozás

Elvárások

Kaposváron működő szoftverfejlesztő cégünk szívesen biztosít nyári gyakorlati helyet, illetve gyakornoki pozíciót informatikus, programtervező informatikus, valamint matematikus, villamosmérnök vagy fizikus hallgatók számára. Ha van időd, akkor év közben is bekapcsolódhatsz már a gyakorlati feladatokba. Arra számíthatsz, hogy néhány hét után már konkrét programozási feladatokat oldhatsz meg komoly projektekben, és még pénzt is kereshetsz. A legjobban teljesítőknek hosszú távú szoftverfejlesztői munkalehetőséget biztosítunk. Mindenképpen olyanok jelentkezését várjuk, akik a szakmai gyakorlat és a felsőfokú tanulmányok elvégzése után is szívesen építenék karrierjüket nálunk, Kaposváron.

JAVA alapszintű tudás
Minimum 6 hetes időtartamra lehet jelentkezni
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Kaposvár
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
6-8 hét