“Minden embernek van valamilyen tehetsége…” - alkotó-fejlesztő meseterápiás foglalkozás

Workshop időpontja: 2023. február 22. (szerda), 15:00-18:00

Helyszín: PTE KTK B323/2

Mesét hallgatni jó. Elvarázsol, mégis jelen vagy a pillanatban. A történetek pedig mindig rólunk és nekünk szólnak, évszázadok távlatából mutatnak utat, adnak ma is érvényes válaszokat a kérdéseinkre. A mese kapcsán közösen gondolkodunk arról, hogy milyen értékek szerint éljük az életünket, mit adunk hozzá személy szerint a világhoz, mire használjuk a tehetségünket?

• önismeret mélyítése
  • mi a feladatunk a világban
  • egyéni kulcsértékek azonosítása
  • aktuális élethelyzetre rátekintés

A tréninget Kalapos Judit Edina Metamorphoses® alkotó-fejlesztő meseterapeuta, mentálhigiénés szakember tartja.

Jelentkezési információ

Jelentkezés feltétele
  • Kérjük, jelentkezéskor vedd figyelembe, megfelelő-e a workshop időpontja és csak akkor jelentkezz, ha jelen tudsz lenni rajta elejétől a végéig!
  • Órai hiányzás esetén tudunk igazolást adni.
  • Olyan email címet adj meg, amit rendszeresen ellenőrzöl, munkatársunktól ugyanis email-es visszajelzést fogsz kapni a jelentkezésedről. Kérjük, egy válasz e-maillel jelezd majd, biztosan számíthatunk-e Rád a workshopon.
  • Amennyiben valami közbejön, és mégsem tudsz részt venni, arra kérünk, azt legkésőbb 36 órával a workshop kezdete előtt jelezd valamelyik elérhetőségünkön.

Egy tréning/workshop piaci ára 20-50 000 forint között mozog, azonban a Karrier Iroda által szervezett tréningek/workshopok a PTE hallgatói és frissdiplomásai számára térítésmentesek.

Bővebb információ:

Nagy Bettina

Email: nagy.bettina.gizella@pte.hu

ARCHÍV PROGRAM
A jelentkezéshez kérjük, lépjen be az oldalra!