Ugrás a tartalomra

IT referens

Szakmai gyakorlat

Munkáltató

ATTRACT Kft.

Székhely
7622 Pécs, Siklósi út 1/1
Telefonszám
0672551642
Bemutatkozás

Az ATTRACT Kft. - egy dinamikusan fejlődő, főként nemzetközi piacokat kiszolgáló orvostechnikai eszközgyártó. Cégünk magas hozzáadott értéket, a Nosiboo termékek prémium kategóriát képviselnek.

Leírás

Feladatok
  • IT rendszerek és alkalmazások üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése
  • Felhasználói támogatás nyújtása, problémák diagnosztizálása és megoldása
  • IT projektekben való aktív részvétel
  • IT biztonsági protokollok és eljárások betartásának ellenőrzése
  • IT képzések és oktatások szervezése a munkatársak számára
  • Felhasználói jogosultságok kiosztása és kezelése
  • Dokumentációk készítése
Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Erős problémamegoldó készség és analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség, képesség a bonyolult technikai információk egyszerű és érthető közlésére

Fejlődési lehetőségek:

  • Vállalatirányítási rendszer megismerése (Microsoft Dynamics Business Central)
  • Low-code/no-code rendszerek építése (MS Power Automate, MS Power Apps)

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozott
Munkaidő
8 órás

Jelentkezési határidő

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk: career@nosiboo.com