Ugrás a tartalomra

IT gyakornok

Álláshirdetés

Munkáltató

Prodiák Iskolaszövetkezet

Székhely
7624 Pécs, Ferencesek utcája 52.
Telefonszám
+36 30 370 6999
Bemutatkozás

Építsd a jövődet! Diákmunkával a siker felé!

A Prohuman Diákmunka célja, hogy segítséget nyújtson a hallgatóknak a szakmai tapasztalatszerzésben, részletes tájékoztatást nyújtson a rendelkezésre álló lehetőségekről és segítsen eligazodni a munka világában az egyetemi évek alatt.

Iskolaszövetkezetünk számos olyan partnerrel áll kapcsolatban az országban, ahol releváns szakmai gyakorlatot és tapasztalatot szerezhetsz mind fizikai, mind szellemi területeken mindezt rugalmasan az órarendedhez igazítva.

Tagjaink számára nyújtott előnyök:
• Mentorálás a hallgatói karrier út során,
• Felkészítő workshopok tartása (pl. önéletrajz írás, pályázati
anyagok összeállítása, interjúra való felkészítés),
• Rugalmas beosztás partnereinknél alkalmi, fizikai, szellemi,
gyakornoki pozíciókban az ország bármely területén,
• Tárgyhónapot követő hónap 10-ig a fizetés kiutalásra kerül,
• Szakmai gyakorlat leigazolása,
• Teljeskörű online ügyintézés.

A PTE a Prohuman Diákmunka stratégiai partnere és befogadó intézménye.

Leírás

Feladatok
  • IT csapat munkájának segítése
  • Általános adminisztráció, adatrögzítés
  • Mesterséges intelligenciával kapcsolatos fejlesztések támogatása
Elvárások
  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Informatikai területen folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
rugalmas

Bérezés

br. 2000 Ft/óra