Csatlakozz a piacvezető DMS One Zrt. csapatába szoftvertesztelőként!

Álláshirdetés

Munkáltató

DMS One Zrt.

Székhely
Budapest, Infopark sétány 1. „I” épület
Telefonszám
+36 (1) 371 1128
Bemutatkozás

Piacvezető iratkezelési szoftverszállítóként az elmúlt 20 évben azzal foglalkoztunk, hogy mitől lesz valóban jó egy működést támogató rendszer. Mi már tudjuk, hogy a zökkenőmentes rendszerbevezetéstől, a tanácsadók felkészültségétől, a folyamatos fejlesztésektől, a szerteágazó integrációs lehetőségektől és a rugalmas ügyfélszolgálati hozzáállástól lesz a kiválasztott rendszer szervezetük fontos segítőtársa. Ezen rendszer fejlesztését, tesztelését és támogatását végezzük pécsi irodánkban 25 fős csapattal.

Leírás

Feladatok

·         DMS One Zrt. által fejlesztett alkalmazások manuális tesztelése előre kidolgozott tesztesetek alapján

·         Keretrendszeri funkciók általános tesztelése

·         Felmerülő hibák nyomon követése, rögzítése

·         Dokumentáció készítés (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, stb.)

Amit kínálunk:

·         Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

·         Ambiciózus célkitűzések a cég fejlődésében

·         Fiatalos, dinamikus csapat

·         Modern környezet, családias légkör

·         Mentorálás, segítőkész munkatársak

·         Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

·         Home Office lehetőség

·         Teljes-/ és részmunkaidős, gyakornoki lehetőség

Elvárások

·         Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

·         Megbízható, felelősségteljes személyiség

·         Önálló-, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

·         Szoftvertesztelői tapasztalat

·         Fejlesztői tapasztalat

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Részben
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
rugalmas, egyéni megállapodás alapján

Bérezés

egyéni megállapodás alapján

Jelentkezési határidő

Önéletrajzod és motivációs leveled küldd el a negyes.janos@dmsone.hu e-mail címre