Ugrás a tartalomra

vizuális kultúra tanár

Álláshirdetés

Munkáltató

Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Székhely
9027 Győr, Madách I. u. 10.
Telefonszám
+36 20571-0802
Bemutatkozás

Iskolánk egyesületi fenntartású, 12+1 évfolyamos, waldorf-pedagógiai alapon működő iskola. Általános iskola, gimnázium és alapfokú művészeti iskolaként, „komplex waldorf művészeti nevelésben” vesznek részt a diákok.

Leírás

Feladatok

Vizuális kultúra tantárgy tanítása a gimnáziumban, érettségiztetés e tantárgyból.

Elvárások

Középiskolai vizuális kultúra tanári végzettség.

Előnyt jelent

Waldorf tanári végzettség.

Szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
9027 Győr, Balassi u. 1.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan idejű
Munkaidő
8 óra

Bérezés

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési határidő

E-mailben az info@forraswaldorf.hu és az iskolakepviselo@forraswaldorf.hu e-mail címekre. (mindkettőre!)