Ugrás a tartalomra

Vizuális ellenőr

Álláshirdetés

Munkáltató

Iron-Tech Kft.

Székhely
7900 Szigetvár Dencsházai utca 12
Telefonszám
30/529-2806
Bemutatkozás

Az IRON-TECH Kft. jogelődje 1999-ben jött létre.

A vállalat nemzetközi múlti cégek beszállítója.

Történetének húsz éve alatt az IRON-TECH Kft. meghatározó pozíciót szerzett a fémmegmunkálás és az alkatrészgyártás területén. Üzletpolitikájának fontos része a folyamatos fejlesztés, mellyel a bővülő piaci igényekhez igazodik. A vállalkozás ragaszkodik a magas minőségű gyártáshoz, melyet környezettudatos látásmóddal és környezetkímélő technológiával ötvöz. 3 telephelyen 300 munkavállalót foglalkoztat.

Leírás

Feladatok

a legyártott termékek 100 %-os vizuális ellenőrzése, a kiadott ellenőrzési utasítások alapján

- az ellenőrzött késztermékek biztonságos csomagolása

- a gyártást kísérő dokumentumok töltése, késztermék azonosítása

Elvárások

- Kiváló vizuális észlelőképesség és precizitás.

- 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

-      Hasonló területen szerzett tapasztalat

-      Jó problémamegoldó képesség és önálló munkavégzési készség.

-      Rugalmasság és hajlandóság a változó munkarend elfogadására.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8 órás

Bérezés

Tapasztalattól függő jövedelem (Br. 360.000- 400.000 Ft/hó )

Jelentkezési határidő

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: krisztina.katona@iron-tech.hu