Testnevelés, testnevelés és sport óraadó tanár (szakiskolai képzésben)

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok
  • tanórák órarend szerinti megtartása a pedagógiai programnak és helyi tantervnek megfelelően
  • a tanulók értékelése és minősítése a pedagógiai programnak megfelelően
  • a tanítási-tanulási folyamat tervezési dokumentumainak elkészítése a pedagógiai programnak és helyi tantervnek megfelelően
  • a tanulási-tanítási folyamattal kapcsolatos adminisztráció elvégzése, különös tekintettel a KRÉTA adminisztrációs rendszer használatára
Elvárások
  • korszerű pedagógiai módszerek használata
  • differenciálás, egyéni képességfejlesztés
  • sajátos nevelési igény figyelembe vétele
  • motiváció
  • együttműködés a kollégákkal és a vezetővel
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • munkafegyelem

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécsi József Nádor Általános-, Középfokú Iskola és Szakképző Intézmény
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
heti 6 óra

Jelentkezési határidő

fényképes önéletrajz és motivációs levél beküldésével a uzenet@jngszi-pecs.hu e-mail címre