Ugrás a tartalomra

Tanácsadó

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

Amit kérünk:

  • Legyenek céljaid, melyek megvalósításáért hajlandó vagy mindent megtenni!
  • Légy nyitott az új szakmai ismeretek befogadására és a folyamatos tanulásra!
  • Tudj és merj önállóan dolgozni!
  • Ne félj segítséget kérni a kollégáktól!
Elvárások

Téged keresünk, ha...

  • Kötetlen munkaidőben dolgoznál a saját feltételeid szerint
  • Szeretnél a kiemelkedő teljesítményedért extra bónuszokat kapni
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készséged van és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól és a vállalkozói léttől
  • Szakmai tapasztalatod egy családi hangulatú csapatban szeretnéd bővíteni

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Tolna megye
Távmunkában végezhető?
Részben
Munkavégzés időtartama
határozatlan

Jelentkezési határidő

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod az atbogdan@gmail.com e-mail címre!