Ugrás a tartalomra

Szoftverfejlesztő Gyakornok

Szakmai gyakorlat

Munkáltató

RabIT Solutions Zrt

Székhely
6724 Szeged, Cserzy Mihály utca 30/B
Telefonszám
+36 70 201 6577
Bemutatkozás

A RabIT egy dinamikus és innovatív szoftverfejlesztő cég. Irodáink Szegeden, illetve a kaliforniai Santa Monicában találhatóak. Csapatunk 2014 óta biztosít egyedi szoftveres megoldásokat startupok és vállalatok számára.
Küldetésünk technológiai innováció révén serkenteni ügyfeleink versenyképességét. Főképp európai és észak-amerikai cégekkel dolgozunk, különféle iparágak széles skáláját lefedve, mint például egészségügy, nagykereskedelem, kiskereskedelem, pénzügy, digitális oktatás (EdTech), stb. Szenvedélyünk az összetett problémák megoldása és a szervezeti folyamatok leegyszerűsítése, és örömmel várjuk minden érdeklődő jelentkezését, aki digitalizálni szeretné jelenlegi folyamatait.

Leírás

Feladatok

​​​​​​​Olyan gyakornokokat és kollégákat keresünk, akiknek szenvedélye a programozás, és ebben képzelik el a jövőjüket. Amennyiben épp szakmai gyakorlati helyet keresel, vagy tapasztalatot szeretnél szerezni egyetemi tanulmányaid mellett, akkor várunk szeretettel!

  • Web és desktop alkalmazások fejlesztése
  • Android, iOS és cross-platform mobil alkalmazások fejlesztése
  • Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése
  • Adatbázis- és rendszertervezés
Elvárások
  • Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében szerzett ismeret, tapasztalat
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Nyitottság és érdeklődés új technológiák megismerése iránt
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás írásban

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan