PÁLYAKEZDŐ ADÓTANÁCSADÓ - NEMZETKÖZI-, IFRS ÉS TÁRSASÁGIADÓ TERÜLETEN

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

Szakmai egyeztetéseken történő részvétel ügyfelekkel, adóhatóságokkal, Pénzügyminisztériummal és a KPMG más területeivel történő megbeszéléseken.
Közvetlen adókkal kapcsolatos adóbevallások készítése és ellenőrzése, részvétel IFRS áttéréssel kapcsolatos adókalkulációk készítésében.
Adótanácsadói levelek készítése, feltételes adómegállapítás, fellebbezések készítése adóhatósági határozatokkal szemben.
Komplex tanácsadási munkákban a csapat tagjaként támogatni a projekt vezetők, menedzserek és partnerek munkáját.

Dolgozz együtt a legrangosabb multinacionális ügyfelekkel és az ő vezérigazgatóikkal, pénzügyi igazgatóikkal izgalmas megbízásokon.
Szerezz iparág-specifikus tapasztalatot és kiemelkedő szakmai tudást az összes adónemben.
Részt vehetsz komplex, adózáson túli szempontokat érintő feladatokban (stratégiai üzleti ügyek, pl. jogi, számviteli és finanszírozási területek).
Szoros együttműködés a jogi osztállyal, a tranzakciós osztályokkal, az üzleti tanácsadással és a könyvvizsgálattal.
Karrierlehetőség egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben.
Részvétel szakmai továbbképzéseken.
Szakmai segítség a szakdolgozatban.
Lehetőség teljes munkaidős állásra a gyakorlat után.

Budapesti munkavégzést, modern irodai környezetben.

Elvárások

Befejezett vagy folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytatsz pénzügyi vagy közgazdasági szakterületen,
magabiztos írásbeli és szóbeli nyelvtudással rendelkezel magyar és angol nyelven (német nyelv ismerete előny),
erős elemző készséged mellett, kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel,
jellemző rád a precíz munkavégzés,
képes vagy az önálló, valamint a csapatban való munkavégzésre,
IFRS ismerete előnyt jelent.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Váci út 31.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan
Munkaidő
Teljes munkaidő

Jelentkezési határidő

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk, az alábbi linkre kattintva: