Ugrás a tartalomra

PÁLYAKEZDŐ ADÓTANÁCSADÓ - MAGÁNSZEMÉLYEK ADÓZÁSA CSOPORT

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

Részvétel a megbízó cégek munkatársainak kiküldetéseivel kapcsolatos munkákban (pl. adózási megbeszéléseken való részvétel, kalkulációk, személyi jövedelemadó- és járulék bevallások elkészítése, napi kapcsolattartás ügyfelekkel és külföldi társirodáinkkal),
részvétel a magánszemélyek adózásához köthető tanácsadási projektekben (pl. cafeteria rendszerek kialakítása, adóoptimalizáció, részvényjuttatások adózási vonzata, kiküldetések tervezése stb.),
törvényváltozások figyelemmel kísérése,
részvétel ügyfeleink adóhatóság előtti képviseletében,
állásfoglalás iránti kérelmek elkészítése.

Elvárások

Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel jogi, pénzügyi, számviteli vagy közgazdász területen,
erős angol és magyar nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (előnyt jelent, ha esetleg japán nyelvismerettel is rendelkezel),
érdekel az adózás (előnyt jelent amennyiben rendelkezel alapszintű ismeretekkel is),
felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t (Word, Excel, PowerPoint),
precíz és megbízható vagy, emellett szeretsz csapatban dolgozni,
nem riadsz meg a kihívásoktól és jól kezeled a problémákat.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Váci út 31.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan
Munkaidő
Teljes munkaidő

Jelentkezési határidő

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk, az alábbi linkre kattintva: