Ugrás a tartalomra

orvosi diagnosztikai analitikus (radiográfus)/asszisztens

Álláshirdetés

Munkáltató

New Medical Center Kft

Székhely
9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 27.
Telefonszám
+36-20-960-9400
Bemutatkozás

New Medical Center küldetése, hogy a régióban a legszínvonalasabb egészségügyi szolgáltatásokat nyújtsa, tapasztalt szakemberekkel, csúcsminőségű eszközökkel biztosított vizsgálatokkal a lehető legrövidebb várakozási idővel. Cégünk az elmúlt években dinamikusan fejlődött. Több mint 25 szakterületen dolgoznak klinikusaink, rendelőink száma tíz felett, páciens számunk hónapról hónapra növekszik.

Leírás

Feladatok
  • MR és CT operátori és adminisztratív tevékenység/ radiográfus tevékenység
  • Heti 40 órában, váltott műszakos rendben történő munkavégzés (8-16 és 12-20)
Elvárások
  • Megfelelő képzettség a pozíció betöltéséhez(BSc, vagy felsőoktatási szakképzettség, CT/MR operátor)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Páciensközpontú szemlélet
  • MS Office ismerete
  • Egészségügyi alkalmasság
Előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Sopron
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8

Bérezés

Kezdőbér nettó 480.000 Ft

Jelentkezési határidő

Email-ben:office@newmed.hu