Ugrás a tartalomra

Műszaki koordinátor

Álláshirdetés

Munkáltató

Eurostyle Systems Bonyhád Kft

Székhely
7150 Bonyhád, Ipari Park, Ipartelep 7530/A/2
Telefonszám
06303223347
Bemutatkozás

A GMD Plastic & Leather Systems a GMD Csoport egyik üzletága, amely az autóipar számára innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 15 gyártóüzemmel és 4 műszaki központtal, 3300 alkalmazottal vagyunk jelen 11 országban, ahol 480 millió euró forgalmat bonyolítunk. 1964 óta hosszú távú bizalmi kapcsolatot építettünk ki az ügyfeleinkkel.
Az Eurotyle Sytems Bonyhád Kft. a Plastic & Leather Systems tagja, jelenleg három bonyhádi telephellyel rendelkezünk. Cégünk a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriára. Szebbnél szebb bőrökből és egyéb anyagokból gyártunk autók belső terét díszítő alkatrészeket. Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Lamborghini, Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley), illetve azok első számú beszállítói.

Leírás

Feladatok

• Részt venni az üzemben megvalósított új projektek kidolgozásában (például meghatározni az üzem beruházási költségvetését)
• Együttműködni a termelés fejlesztésében a projektcsapatokkal és a különböző partnerekkel kidolgozni a cselekvési terveket, valamint megtervezi a specifikációkat
• Garantálni a gyártási szinten elfogadott technikai döntések hatékonyságát
• Ellenőrizni a kiválasztott módszerek ipari megvalósíthatóságát tesztek elvégzésével a gyártási helyzetben
• Vezetni a projekt workshopokat és részt venni a PMC-kben
• Megszervezni a gyártási kísérleteket és biztosítani a gyártási kísérletek jelentését

Elvárások

• Ipari mérnöki vagy azzal egyenértékű egyetemi diploma
• Termeléskezelő szoftver ismeret
• Műszaki rajz ismeret
• Angol B2 (sokszor kell használni az angol nyelvet a munka során)
• IATF normák és követelmények ismerete
• Módszertani ismeretek (elrendezés, munkafolyamat, időelemzés...)
• LEAN gyártás ismerete

Előnyt jelent

Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:
• Megegyezés szerinti bérezés, korábbi tapasztalatok alapján
• Motiváló juttatások (negyedéves prémium egyéni fejlődési terv szerint, év végi bónusz)
• Állandóan fejlődő, multinacionális munkakörnyezet, céges képzések, továbbképzések, tanfolyamok
• Jófej kollégák, csapatépítők és egyéb céges rendezvények (szülinapi rendezvények, családi nap, karácsonyi buli…), végtelen kávé, gyümölcsnap… próbálunk mindent megtenni, azért, hogy jól érezd magad a munkahelyeden!

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Bonyhád
Távmunkában végezhető?
Részben
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8 órás

Bérezés

megegyezés szerint

Jelentkezési határidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el jelentkezésedet és önéletrajzodat e-mailben. Kérdés esetén keresd fel Andor kollégánkat, az alábbi elérhetőségeken: +36 30/322-3347 allas@eurostyle-systems.com