Ugrás a tartalomra

Mentor épületvillamossági projektvezető

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

• Fiatal projektvezetők mentorálása
• Épületvillamossági kivitelezési projektek hatékony irányítása
• Szakmunkás csapat koordinálása
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
• Árajánlatok és szakmai jelentések készítése
• Projektek pénzügyi felügyelete, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
• Szerződéselőkészítés, e-napló vezetése
• Munkavédelmi és minőségi előírások betartatása, ellenőrzése
• Új üzleti lehetőségek keresése

Elvárások

• Erősáramú technikusi vagy villamosmérnöki végzettség
• Legalább 6 év épületvillamossági projektvezetésben szerzett tapasztalat
• Fiatal projektvezetők mentorálásában szerzett sikeres tapasztalat
• Ajánlatkészítésben és utókalkulációban szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Jó vezetői-, együttműködési-, és problémamegoldó képesség
• Magas szintű eredményorientáltság és precizitás

Előnyt jelent

• Felelős műszaki vezetői jogosultság
• Önálló tervezési jogosultság
• Német, angol vagy horvát nyelvtudás

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan

Jelentkezési határidő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre!
E-mail: allas@tresznerkft.hu