Ugrás a tartalomra

Junior ügyféltámogató support

Álláshirdetés

Munkáltató

DMS One Zrt.

Székhely
Budapest, Infopark sétány 1. „I” épület
Telefonszám
+36 (1) 371 1128
Bemutatkozás

Piacvezető iratkezelési szoftverszállítóként az elmúlt 20 évben azzal foglalkoztunk, hogy mitől lesz valóban jó egy működést támogató rendszer. Mi már tudjuk, hogy a zökkenőmentes rendszerbevezetéstől, a tanácsadók felkészültségétől, a folyamatos fejlesztésektől, a szerteágazó integrációs lehetőségektől és a rugalmas ügyfélszolgálati hozzáállástól lesz a kiválasztott rendszer szervezetük fontos segítőtársa. Ezen rendszer fejlesztését, tesztelését és támogatását végezzük pécsi irodánkban 25 fős csapattal.

Leírás

Feladatok
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, hibabejelentések, felmerülő problémák és panaszok kezelése telefonon, e-mailen, belső helpdesk rendszeren keresztül
  • Hibákhoz tartozó logelemzések, adatbázis vizsgálatok lefolytatása
  • Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • A bejelentéssel kapcsolatos információk rögzítése a helpdesk rendszerben, ügyfelek tájékoztatása a megoldásról és hibamegoldások nyomonkövetése,
  • A forgalmazott termékek naprakész ismerete, azokkal kapcsolatos teljeskörű technikai segítségnyújtás
  • Problémák megoldására való javaslattétel és megoldások kivitelezése
  • Szoftverfejlesztő kollégák támogatása- tesztelés, dokumentáció készítés
  • Projektmenedzser kollégák technikai támogatása
Elvárások
  • Gazdasági-informatikai / informatikai végzettséget megszerezted, vagy utolsó éves hallgató vagy
  • Erős informatikai véna
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, jó elemző- és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office tudás

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs
Távmunkában végezhető?
Részben
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8

Bérezés

egyéni megállapodás alapján

Jelentkezési határidő

Önéletrajzod és motivációs leveled küldd el a pasztor.csaba@dmsone.hu e-mail címre