GYAKORNOK/PÁLYAKEZDŐ ADÓTANÁCSADÓ - TÁRSASÁGI ADÓ, M&A ADÓ TERÜLETEN

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

Tanácsadó levelek, átvilágítási jelentések, feltételes adómegállapítás iránti kérelmek vagy adóhatósági döntésekkel szembeni jogorvoslati anyagok elkészítése,
részvétel az ügyfeleinkkel, az adóhatóság, illetve a Pénzügyminisztérium képviselőivel, továbbá a KPMG egyéb társosztályaival való tárgyalásokon, megbeszéléseken,
a tapasztaltabb munkatársak, illetve a vezetők (Partner, Manager) támogatása komplex projektek során,
adókalkulációk és bevallások, valamint adókedvezményekkel kapcsolatos dokumentáció elkészítése vagy felülellenőrzése

Elvárások

Pénzügyi, számviteli, gazdasági, vagy jogi területen folytatod, vagy végezted tanulmányaidat,
hatékonyan kommunikálsz magyarul és angolul szóban és írásban is,
analitikus gondolkodásmód és precíz munkavégzés jellemez,
kiváló problémafelismerő vagy és a lehetséges megoldásokra fókuszálsz,
csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz problémát számodra.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1134 Budapest Váci út 31.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan
Munkaidő
Részmunkaidő

Jelentkezési határidő

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk, az alábbi linkre kattintva: