Ugrás a tartalomra

Gimnáziumi német nyelv tanár

Álláshirdetés

Munkáltató

Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Székhely
9027 Győr, Madách I. u. 10.
Telefonszám
+36 20571-0802
Bemutatkozás

Iskolánk egyesületi fenntartású, 12+1 évfolyamos, waldorf-pedagógiai alapon működő iskola. Általános iskola, gimnázium és alapfokú művészeti iskolaként, „komplex waldorf művészeti nevelésben” vesznek részt a diákok.

Leírás

Feladatok

A Waldorf-pedagógia kövelelményeinek megfelelően német nyelvtanári feladatok ellátása a gimnáziumi osztályokban, érettségiztető tanári feladatok ellátása.

Elvárások

Egyetemi német nyelv tanári végzettség

2024. nyarán Waldorf továbbképzésen való részvétel vállalása

Előnyt jelent

Waldorf tanári végzettség

Pedagógusként eltöltött idő - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Közép- és emelt szintű érettségiztetési gyakorlat

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Forrás waldorf Iskola Balassi Telephelye, 9027 Győr, Balassi u. 1.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan időre szóló
Munkaidő
8 órás

Bérezés

A hatályban levő törvényi előírások szerint.

Jelentkezési határidő

E-mailben az info@forraswaldorf.hu és az iskolakepviselo@forraswaldorf.hu címekre. (mindkettőre!)