Ugrás a tartalomra

Fogorvos - Várfok Dentál Kft.

Álláshirdetés

Munkáltató

Várfok Dental Kft.

Székhely
8000 Székesfehérvár, Várfok u. 1. alagsor
Telefonszám
06301402535
Bemutatkozás

Fogászat, szájsebészet, nagyszerű fogorvos csapat Székesfehérváron
A Várfok Dental fogászat Székesfehérvár szívében, a Szent István téren található, nem messze a Megyeházától és Szent István lovasszobrától. Gyönyörű, régimódi, de nagyszerűen rendbe tartott belvárosi rész ez.

Célunk volt, hogy fogorvosi rendelőnk amellett, hogy nagyszerű szakemberek dolgoznak itt, modern és elegáns kialakítású, minden, a fogászatban használt korszerű berendezéssel felszerelt, könnyen elérhető és exkluzív környezetben is legyen. Úgy érezzük, ennél ideálisabb helyet nem is találhattunk volna.

Leírás

Feladatok

Általános fogorvosi kezelések elvégzése

Elvárások

– érvényes működési engedélyt
– megbízható, precíz munkavégzést
– empatikus és hatékony kommunikációs készséget
– angol nyelvtudás és Flexi-Dent fogászati szoftver ismerete előnyt jelent
– protetika és implantációs protetikában való jártasság előnyt jelent

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Székesfehérvár - Várfok Dentál Kft.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
6
Munkaidő
rugalmas

Bérezés

megbeszélés szerint

Jelentkezési határidő

Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a praxisszervezes.varfok@gmail.com e-mail címre.

Honlapunk: www.varfokdental.hu