Ugrás a tartalomra

Fogorvos kollégát keresünk a Fixfogsor Rendelőbe!

Álláshirdetés

Munkáltató

Albadent Fogászati Kft.

Székhely
6000 Kecskemét, Küküllő u. 11.
Telefonszám
06309788807
Bemutatkozás

15 éves implantológiai tapasztalattal, 2011-ben született meg a Fixfogsor® Rendelő. Ez idő alatt több mint 5000 elégedett páciensünk kapott valóban kiválóan használható, teljes fogpótlást szakmai csapatunk munkájának köszönhetően.
Munkaadóként nagy hangsúlyt fektetünk kollégáink fejlesztésére, akár rendelőn belüli vagy akár külföldi képzéseken keresztül. Hosszú távú együttműködést kínálunk és figyelembe vesszük munkavállalóink személyes igényeit is a beosztások és munkavégzés során. Családbarát és otthonos munkakörnyezetet teremtettünk, amit munkatársaink is nagyra értékelnek. Elegáns, színvonalas és jól megközelíthető munkahelyet kínálunk munkatársainknak, Budapesten a 13. kerületben, a Nyugati pályaudvartól 5 percre a Kádár utca 9-11 szám alatti Rendelőnkben.

Leírás

Feladatok

Szeretnél egy nagy múltú fogászati rendelő fogorvosa lenni, de NINCS MÉG SZAKMAI TAPASZTALATOD/GYAKORLATOD?

Részese akarsz lenni pácienseink elismerésének és anyagi sikereinknek?

HA “IGEN”, AKKOR A MI CSAPATUNKBAN A HELYED!

Választhatod az azonnali munkába állást kiemelkedő szakmai támogatás és jövedelem mellett!

MIVEL FOGLALKOZUNK?

A Fixfogsor Rendelő Magyarország elismert implantációs és protézisrögzítési központja, közvetlenül a Nyugati tér mellett, mely kiemelkedő infrastruktúrával, 8 székes rendelőben várja pácienseit. Működésünk 12 éve alatt több mint 5000 pácienst kezeltünk kiváló eredményekkel.

MIÉRT ÉRDEMES A FIXFOGSOR CSAPATÁBAN DOLGOZNI:

  • Rendelőnk jól szervezett, az orvosi munka előre tervezetten zajlik.
  • Fogorvos kollégáink munkáját korszerű praxislabor segíti, ideálissá téve rendelő és labor együttműködését.
  • Csak hazai pácienseket kezelünk, így elkerüljük a külföldiek kezelésével járó stresszt.
  • Egy kiváló csapat vár Rád baráti hangulatú rendelőben.
  • Annyi pácienst delegálunk hozzád, amennyit csak szeretnél.
  • 80-90%-ban protetikai kezeléseket végzünk.
  • Folyamatos továbbképzési lehetőséget biztosítunk (pl. BPS és implantációs protetika).
  • Mentori támogatással megismerheted, megtanulhatod és alkalmazhatod a legújabb technológiákat (pl. arc szkenner, fogsorok digitális készítése)
  • Dolgozhatsz 8-16 óra között, az estéid szabadok
  • Nem kell műszakról műszakra rohangálni több rendelő között.
  • Kiváló kereseti lehetőséget biztosítunk a számodra.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Elsősorban kivehető fogsorok készítése,
  • majd azok begyakorlása után, később rögzített implantációs fogsorok készítése.
Elvárások

ÖRÖMMEL VÁRUNK CSAPATUNKBA, HA:

  • érdekelnek a kivehető protetikai munkák az újítások, szívesen fejlődsz a legmodernebb eljárások irányába,
  • el szeretnéd kerülni a felesleges, sok-sok évig tartó tanulmányi kötöttségeket,
  • nem szeretnél szétaprózódni a rengeteg fajta kezeléstípus között és jól is akarsz munkáddal keresni,
  • rugalmasságot szeretnél a munkádban és a szakmai fejlődésben,
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és ezt nem fáradságként éled meg,
  • szeretsz egy jó csapathoz tartozni és együttműködni a közös szakmai siker érdekében,
  • tökéletes magyar nyelvtudással rendelkezel.
Előnyt jelent

Most kezdőként is tagja lehetsz exkluzív fogászati rendelőnk orvosi csapatának!

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1132 Budapest, Kádár u. 9-11. Nyugatinál
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
rugalmas

Bérezés

Kiemelkedő! Ez attól függ, hogy mennyi időt tudsz és akarsz dolgozni egy héten.

Jelentkezési határidő

Több információért látogass el a Fogorvost keresünk oldalunkra: https://fixfogsor.hu/kezdo-fogorvost-keresunk/

Jelentkezz az info@fixfogsor.hu e-mail címen, vagy a Fogorvost keresünk oldalon!