Ugrás a tartalomra

Export munkatárs

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok
  • Feltérképezni és elemezni a piaci helyzetet és a fogyasztói igényeket Horvátországban
  • A beszerzési, értékesítési stratégia kialakítása és végrehajtása a horvát piacon és vevőkkel történő kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Új partnerek felkutatása és az értékesítési hálózat kialakítása
  • Partnerlista alapján bemutatkozó anyagokat készíteni, partnerek részére eljuttatni.
  • Külkereskedelmi csapat munkájában napi részvétel és annak adminisztratív támogatása (riportok, kimutatások készítése)
  • Számlák, szállítólevelek, kiviteli igazolások, egyéb dokumentumok készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (logisztika, értékesítés, raktár, pénzügy), meglévő partnerekkel
  • Szállítási eltérések, garanciális ügyek és reklamációkkal kapcsolatos ügyekben levelezés a partnerek és a vállalat társosztályai között
Elvárások
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, horvát és angol nyelven társalgási szinten
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalata van
  • Proaktív, erős kommunikációs készség, problémamegoldó attitűd, agilis
  • Kiváló kapcsolatteremtő képességgel bír
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás jellemzi munkavégzését
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezik MS Office, G-Suite
Előnyt jelent

• Német nyelv ismerete
• Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Bonyhád
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
H-Cs: 08:00-17:00, pénteken 08:00-15:00

Bérezés

Motiváló bérezés, éves prémium lehetősége

Jelentkezési határidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@hergroup.hu e-mail címre.