Ugrás a tartalomra

Donorvizsgáló orvos - Győr

Álláshirdetés

Munkáltató

Plazmaszolgálat Kft.

Székhely
2045 Törökbálint, Torbágy utca 15/A
Telefonszám
06 20/ 430 55 71
Bemutatkozás

A Plazmaszolgálat Kft. a gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen, Magyarországon 2009 óta működtet plazmaferezis állomásokat. Országosan összesen 12 Plazma Ponton várja a plazmaadókat, Budapesten, Szegeden, Győrben, Székesfehérváron, Debrecenben, Kaposváron, Szombathelyen és Sopronban.

A cég anyavállalata a németországi székhelyű Biotest AG, amely nagy múltra tekint vissza plazmafehérje-termékek és biológiai gyógyszerek gyártása terén. A készítményeket elsősorban a klinikai immunológia, a hematológia és az intenzív betegellátás területén alkalmazzák.

Leírás

Feladatok

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú győri Plazma Pontjába

TELJES MUNKAIDŐS DONORVIZSGÁLÓ ORVOS (GYŐR)

munkakörbe munkatársat keres.

FELADATAI:

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Teljes munkaidős munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
    • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

      MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr

      Elvárások

      ELVÁRÁSOK:

      • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
      • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
      • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
      • Jó kommunikációs készség
      • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)
      Előnyt jelent

      ELőnyt jelent:

      • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

      Munkavégzés helye, ideje

      Munkavégzés helye
      Győr
      Távmunkában végezhető?
      Nem
      Munkavégzés időtartama
      Határozatlan munkaszerződés
      Munkaidő
      teljes munkaidőben végezhető

      Bérezés

      Megállapodottak alapján