Ugrás a tartalomra

Community Manager / Közösségi irodavezető

Álláshirdetés

Munkáltató

Regus "EMKE" Kft.

Székhely
1054 Budapest, Kálmán Imre utca 1. Fsz.
Telefonszám
+3616220000
Bemutatkozás

A Regus több mint 30 évvel ezelőtt jött létre, amikor az alapító Mark Dixon észrevette, hogy a brüsszeli üzletemberek rendszeresen a helyi kávézók kis asztalainál tartanak megbeszéléseket.
A rövid és hosszú távú munkaterületi megoldások kínálásának ötlete globális sikertörténetté vált, és a 2011 óta IWG plc néven működő vállalat ma már a világ minden kontinensére és időzónájára kiterjed.

Leírás

Feladatok
  • Termékeink és szolgáltatásaink népszerűsítése új és meglévő ügyfeleink számára.
  • Megújítási tárgyalások szervezése és lebonyolítása (ártárgyalás).
  • Belépőkártyák, beléptetés, házüzemeltetés ügyintézése.
  • Tárgyalók foglalása, bekészítések előkészítése.
  • Vendégek és ügyfelek fogadása, tárgyalóba való kisérés és informatikai háttér biztosítása (Wifi, AV).
  • Ügyfelek igényeinek kielégítése, ki és be költöző mozgásaik segítése, koordinálása.
  • Ügyfelek megismerése a magasabb ügyfélélmény elérése érdekében.
  • Ügyfélkapcsolatok feltérképezése, hálózat építő eseményeken való részvétel.
  • Számlázás és számlázási csapattal kapcsolattartás, kintlévőség kezelés.
  • Hózáró, összegző értekezleteken részvétel, riportok készítése.
Elvárások

Iskolai végzettség, szakképzettség:

Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)

Feltétlenül szükséges szakmai gyakorlat fajtája és időtartama:

1-3 év tapasztalat Front Desk Manager, Front Desk Agent, Community Manager, Back Office Manager pozícióban. / Pályakezdő

Nyelvtudás:

Anyanyelvi szintű/felsőfokú magyar nyelvtudás

Közép/Felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban

(belső kommunikáció és partner kapcsolattartáshoz.)

Egyéb (jogosítvány, saját autó, telefon, stb.):

Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:

Jó kommunikációs és ügyfélkezelési képesség

Proaktív gondolkodásmód, probléma megoldó szemlélet

Pozitív, lelkes és képes alkalmazkodni a gyorsan változó helyzetekhez

Egyéb kritériumok:

Magabiztosan használja az MS Office-t

Más alapvető informatikai csomagokat

Az ideális jelölt rövid leírása:

Egy olyan szakember, aki magabiztosan használja angol nyelvtudását napi szinten szóban és írásban. Rendelkezik tapasztalattal recepciós, iroda vezető és értékesítő pozíciókban. Profin és magabiztosan tudja képviselni a céget.

Előnyt jelent

A kiválasztásnál előny:

Azonnali kezdés

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Pécs, Fészek Office
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8 órás

Jelentkezési határidő

Önéletrajzát kérjük küldje el az alexandra.varga@regus.com és agnes.balint@iwgplc.com email címekre egy rövid bemutatkozással egybekötve.