Ugrás a tartalomra

CNC gépbeállító

Álláshirdetés

Munkáltató

Iron-Tech Kft.

Székhely
7900 Szigetvár Dencsházai utca 12
Telefonszám
30/529-2806
Bemutatkozás

Az IRON-TECH Kft. jogelődje 1999-ben jött létre.

A vállalat nemzetközi múlti cégek beszállítója.

Történetének húsz éve alatt az IRON-TECH Kft. meghatározó pozíciót szerzett a fémmegmunkálás és az alkatrészgyártás területén. Üzletpolitikájának fontos része a folyamatos fejlesztés, mellyel a bővülő piaci igényekhez igazodik. A vállalkozás ragaszkodik a magas minőségű gyártáshoz, melyet környezettudatos látásmóddal és környezetkímélő technológiával ötvöz. 3 telephelyen 300 munkavállalót foglalkoztat.

Leírás

Feladatok

Feladatok:
A kép eltávolítva.Megmunkálóközpontok és/vagy eszterga beállítása az utasításban leírtak szerint

A kép eltávolítva.Technológus által elkészített program elindítása, szükséges korrekciók elvégzése a mérési jegyzőkönyv alapján
A kép eltávolítva.Szerszámcserék, szerszám korrekciók elvégzése

A kép eltávolítva.Naprakész dokumentáció vezetése a gépállapotokról és a végrehajtott műveletekről

Elvárások

Elvárások:

A kép eltávolítva. Min. 2 év szakirányú tapasztalat CNC forgácsolás területen

A kép eltávolítva.Siemens vagy Fanuc programnyelv ismerete

A kép eltávolítva.Kiváló problémamegoldó képesség és precizitás

A kép eltávolítva.Képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkában való részvételre egyaránt.

A kép eltávolítva.3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

Előny:

A kép eltávolítva.Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
8 órás határozatlan

Bérezés

Tapasztalattól függő jövedelem (Br. 400.000-750.000)

Jelentkezési határidő

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: krisztina.katona@iron-tech.hu