Ugrás a tartalomra

Centervezető orvos

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok
  • Felügyeled az egészségügyi asszisztensek és orvosok szakmai tevékenységét, szükség esetén megtartod részükre a kötelező és munkafeladataikhoz kapcsolódó oktatásokat,
  • elkészíted a centrumban dolgozó donorvizsgáló orvosok beosztását,
  • ellenőrződ a gyártási folyamatot és a plazma tárolását,
  • aktívan részt veszel a szakmai anyagok kidolgozásában,
  • felkészülsz a hatósági inspekciókra és auditokra, jelenléteddel támogatod a folyamatokat,
  • kapcsolatot tartasz a gyártóval, külső laborokkal, donorokkal, kóros laborlelet esetén tájékoztatod a donorokat az eredményről,
  • szükség esetén részt veszel a vizsgáló orvosi feladatokban is.
Elvárások
  • általános orvos végzettséggel rendelkezel (szakvizsga nélküli orvosok, rezidensek jelentkezését is várjuk!),
  • van MOK tagságod és érvényes működési engedélyed,
  • munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed,
  • precíz és pontos vagy a munkavégzés során,
  • nem okoz problémát számodra esetenként szombati vagy délelőttől este 7-ig tartó munkavégzés.
Előnyt jelent
  • Van hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalatod és/vagy
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudásod.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Veszprém
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
határozatlan

Jelentkezési határidő

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet várjuk fényképes önéletrajzodat, valamint a megpályázott munkakör és lokáció megjelölésével az oneletrajz@plasmaexpert.hu címre.