Ugrás a tartalomra

CAD-CAM MÉRNÖK

Álláshirdetés

Munkáltató

Büttner és Társai Szerszámelemgyártó és Kereskedelmi Kft.

Székhely
7500 Nagyatád, Taranyi út Ipartelep
Telefonszám
+3682553970
Bemutatkozás

A Büttner Kft. több mint 30 év tapasztalattal rendelkezik a szerszámgyártás területén. Erősségünk a nagybonyolultságú továbbmunkált szerszámlapok gyártása, amelyek műanyag fröccsöntő-, alumínium nyomásos öntő-, valamint lemezalakító szerszámokba kerülnek beépítésre, valamint a precíziós és nagyméretű alkatrészek gyártása.

Leírás

Feladatok
  • Egyedi berendezések alkatrészeinek és részegységeinek gyártáselőkészítése, CAM programozása
  • Modellépítés, művelettervek kidolgozása, CNC programozás és készüléktervezés.
  • A gyártási folyamatok követése és támogatása az üzemben.
  • Felfogó- és egyéb készülékek, szerszámok tervezése
  • Gyártási dokumentáció előállítása, kezelése, nyilvántartása.
  • Szerszám- és alkatrészkonstrukciók ellenőrzése
  • Gyártástechnológia fejlesztése
  • Termelésirányítási szoftver gyártástervezés moduljában az alkatrészek rögzítése, munkalapok elkészítése, nyomon követés
Elvárások

Ha az alábbiak igazak rád, jelentkezz:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, gépészmérnök végzettség előny
  • Önálló, kreatív, precíz munkavégzés
  • Valamely CAD-CAM rendszer ismerete elvárás (SIEMENS NX ismerete előnyt jelent)
  • 3 és 5 tengelyes programozás
  • Heidenhain vezérlő ismerete
  • Csapatszellem
Előnyt jelent
  • Angol/német nyelvtudás
  • Forgácsolási ismeret
  • Több éves szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
Nagyatád
Távmunkában végezhető?
Részben
Munkavégzés időtartama
határozatlan
Munkaidő
8 órás

Jelentkezési határidő

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a titkarsag@buttner.hu e-mail címre várjuk!