Ugrás a tartalomra

Autizmus specifikus szakos gyógypedagógus

Álláshirdetés

Munkáltató

Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Székhely
9027 Győr, Madách I. u. 10.
Telefonszám
+36 20571-0802
Bemutatkozás

Iskolánk egyesületi fenntartású, 12+1 évfolyamos, waldorf-pedagógiai alapon működő iskola. Általános iskola, gimnázium és alapfokú művészeti iskolaként, „komplex waldorf művészeti nevelésben” vesznek részt a diákok.

Leírás

Feladatok

Iskolánk autizmus spektrum zavarral küzdő tanulóinak a szakvéleményükben előírt fejlesztő foglalkozások megtartása.

Elvárások

Autizmus specifikus szakos gyógypedagógusi végzettség.

Előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalat.

Waldorf tanári végzettség.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
9027 Győr, Madách u. 10. és Balassi u. 1.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozott időre (tanévenként újra kötött szerződéssel) szóló óraadói munka
Munkaidő
heti 5 óra

Bérezés

Megegyezés szerint

Jelentkezési határidő

E-mailban az iskolakepviselo@forraswaldorf.hu és az info@forraswaldorf.hu címeken. (Mindkettőre el kell küldeni a jelentkezést.)