Ugrás a tartalomra

ADÓTANÁCSADÓ GYAKORNOK - TRANSFER PRICING CSOPORT

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

A Tax Advisory területen belül a Transzferárazás csapat támogatása, főként transzferár-dokumentációk készítésében és az adóügyi vélemények kiadásában a transzferárakról helyi és nemzetközi szinten.
Üzlettel kapcsolatos kutatások és információk keresése a neten.
Adatbázis-keresések készítése.
Senior csapattagok munkájának támogatása.

Elvárások

Főiskolán vagy egyetemen tanulsz pénzügy, közgazdász vagy nemzetközi szakon, vagy erősebb pénzügyi vénával rendelkezel
esetleg a gyakorlati félévedre keresel egy jó helyet,
minimum 25-30 órában tudsz dolgozni egy héten,
legalább középfokon beszélsz és írsz angolul és kiválóan magyarul,
érdeklődsz a belföldi és a nemzetközi gazdasági hírek iránt,
erős analitikus képességgel rendelkezel,
képes vagy a problémák kezelésére és azok megoldására tudsz koncentrálni,
precíz munkát végzel és csapatban is megállod a helyed,
felhasználói szinten ismered a MS Word és Excel programokat.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Váci út 31.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan
Munkaidő
Részmunkaidő

Jelentkezési határidő

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk, az alábbi linkre kattintva: