Ugrás a tartalomra

Adótanácsadó gyakornok – ÁFA területen

Álláshirdetés

Leírás

Feladatok

Izgalmas feladatokon dolgozhatsz az adótanácsadási projektek során,
Részt vehetsz a magyar hatóságokkal történő egyeztetésekben,
Megtanulhatod az adózással járó adminisztrációt és elsajátíthatod a szükséges informatikai ismereteket,
Részt vehetsz a cég tudásanyagának fejlesztésében, új szolgáltatások és szolgáltatási területek kialakításában.

Elvárások

Főiskolán vagy egyetemen tanulsz jogi egyetemen vagy pénzügy / közgazdász / nemzetközi szakon, esetleg a gyakorlati idődre keresel egy jó helyet,
minimum 30 órában tudsz dolgozni egy héten,
legalább középfokon beszélsz és írsz angolul,
érdekel az adózás (előnyt jelent amennyiben rendelkezel alapszintű ismeretekkel is)
precíz és megbízható vagy, emellett szeretsz csapatban dolgozni,
nem riadsz meg a kihívásoktól és jól kezeled a problémákat,
erős analitikus képességgel rendelkezel,
felhasználószinten ismered a MS Word és Excel programokat.

AMIT MI AJÁNLUNK:

Gyakornoki fizetést és juttatásokat.
Mélyreható ismertekre tehetsz szert az adózás és különböző iparágak területén.
Képzések mellett szakmailag elismert kollégáktól tanulhatsz egy fiatalos és motivált csapat tagjaként.
Széleskörű szakmai tudást szerezhetsz, mellyel megalapozhatod karriered.
Kiemelt ügyfelekkel közvetlenül dolgozhatsz együtt izgalmas feladatokon.

Budapesti munkavégzést, modern irodai környezetben.

Munkavégzés helye, ideje

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Váci út 31.
Távmunkában végezhető?
Nem
Munkavégzés időtartama
Határozatlan
Munkaidő
Részmunkaidő

Jelentkezési határidő

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk, az alábbi linkre kattintva: